Meghívó kompetencia alapú szövegértő versenyre

A 2017/2018-as tanévben ismét megrendezésre kerül iskolánkban a 3-4.osztályosok részére kompetencia alapú szövegértő versenyünk, melyre ezúton tisztelettel meghívjuk intézményük tanulóit.

Időpont:  2017. november 13. hétfő 14.00 – 15.00

A versenyen való részvételi szándékot 2017. november 7-ig jelezni szíveskedjenek a tanulók nevének, évfolyamának megadásával!  A már megszokott módon egy osztályból két tanulót várunk.

Szeretettel várjuk az érdeklődő diákokat, a felkészüléshez sok sikert kívánunk!

Kelt: Markaz, 2017.október 11.

Üdvözlettel:                      Tóth Csaba                                                                 Rechtorisz-H. Beáta

intézményvezető                                                                      szervező