BOLDOG ISKOLA

Arra törekszünk, hogy a Boldogságórák derűs és élménygazdag feladatai, játékai, valamint gyakorlatai fokról fokra kibontakoztassák a derűt és életszeretetet. Gyermekeink így a jövőbe vetett hittel, bátran járják végig a felnőttséghez vezető utat, majd boldogságra képes emberré válhatnak.”

Prof. Dr. Bagdy Emőke, a Boldogságóra program fővédnöke

A Jobb Veled a Világ Alapítvány által működtetett Boldogság Intézet nyílt pályázatot hirdetett magyarországi és határon túli nevelési-oktatási intézmények számára „Boldog Iskola” cím elnyerésére.

Ebben a tanévben iskolánk is beadta a pályázatot. Három csoport vállalta a boldogságórák teljesítését: az alsós erkölcstanos csoport Kovács Szilvia tanárnő, a 3. osztály Simonné Balázs Andrea tanárnő, a 7. osztályos erkölcstanos csoport Bari Katalin irányításával.